Učenci 4. in 5. razreda so se v družbi učencev OŠ Jelšane za pet dni preselili v gostel Dub na otok Krk. O tem, kako super je bila šola v naravi, pričajo spodnje fotografije.

Srečno in varno smo prispeli v čudovit morski ambient. Po nastanitvi v sobah so nas pričakale prijetne aktivnosti v morju. Uživali smo v sproščenih in športnih zabavnih igrah, spoznavanju novih prijateljev in druženju. Veselili smo se supanja, vožnje v kanujih, maratonskega plavanja, igranja na plaži, igranja kart in se podali na večerni pohod.

Kuharji so z odlično hrano poskrbeli, da nismo bili lačni. Vreme nam je bilo naklonjeno in ponoči smo prijetno spali.

Bil je čudovit dogodek, preživeli smo nekaj dni ob morju, spoznali okolico, razvili stike z vrstniki in se učili različnih veščin. Ravnateljici smo predlagali, da se drugo leto vrnemo v isti zasedbi. 

Tekst in foto: SA

(Visited 47 times, 1 visits today)