V četrtek, 26. maja 2022 se bodo učenci od 5. do 9. razreda udeležili slavnostne zaključne razglasitve zmagovalcev projekta Varno na kolesu, ki bo v ljubljanskem Koloseju. V okviru programa smo tudi letos uspešno sodelovali in se uvrstili med deset vseslovenskih finalistov.

Na prireditvi bomo razglasili zmagovalce razpisa, učencem predali kolesarske čelade in športne majice, najboljši prejmejo tudi denarne donacije. Poleg uradnega programa, bodo na voljo tudi nekatere aktivnosti za učence.


Predviden program srečanja:

7.30 odhod izpred OŠ Pregarje
8.45-9.30 Zbiranje udeležencev, razstava izdelkov in animacija
9.45-10.45 Uradna prireditev, razglasitev zmagovalcev
11.00-12.00 Pogostitev in zabavni program

Na prireditvi učenci prejmejo malico, vodo oz. pijačo naj imajo s seboj.

Mentorica Marijana Fidel


(Visited 46 times, 1 visits today)